آخرین اخبار

تاریخ : 26. مهر 1395 - 12:33   |   کد مطلب: 31200
آزادی بدون قرارداد مالی از نیمه های راه هم گذر کرد
قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با وجود عدم قرارداد کلی پروژه میدان آزادی همچنان به کار خود در انجام این پروژه ادامه می دهد .

به گزارش زنان کویر ، به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی کرمان۱۴۰۰ ؛ شب گذشته جلسه شورای شهر کرمان بیش از یک ساعت به صورت غیرعلنی برگزار شد و در این جلسه غیر علنی موضوع قرارداد پروژه آزادی مورد بررسی قرار گرفت .

این در حالی است که طبق گفته مسئولین شهری کرمان پیشرفت پروژه آزادی بالای ۶۰ درصد می باشد و طبق گفته استاندار کرمان این قرارگاه بدون دریافت پول کار را شروع کرده است و از زمانبندی هم جلوتر می باشد .

حال جای این سوال در ذهن ها باقیست که چرا بعد از گذشت یک سال از آغاز عملیات اجرایی پروژه آزادی هنوز قرارداد این پروژه نهایی نشده است  .

قرارداد کلی پروژه میدان آزادی به زودی امضاء می شود

علی اکبر مشرفی رییس شورای شهر کرمان در گفتگو با خبرنگار “کرمان۱۴۰۰” در رابطه با برگزاری جلسه غیر علنی شورای شهر در شب گذشته گفت : این جلسه غیر علنی در خصوص قرارداد پروژه میدان آزادی کرمان بوده است .

وی افزود : پروژه میدان آزادی با پیشرفتی بالای ۶۰ درصد در حال انجام است و با توجه به پیشرفت کاری ان شاءالله ۲۲ بهمن به اتمام می رسد و در زمینه پیشرفت این پروژه مشکل خاصی وجود ندارد .

رییس شورای شهر کرمان خاطر نشان کرد : در هنگام بستن هر قراردادی یکسری ابهامات و جزئیات وجود دارد و باید یکسری کارها بر روی آن انجام شود و در نهایتا به جلسه شورا آورده و در این جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شود.

مشرفی ادامه داد : کلیات قرارداد میدان آزادی قبلا تصحیح شده است و اکنون جزئیات آن بررسی می شود و امیدواریم قرارداد کلی پروژه میدان آزادی به زودی امضاء شود .

الزام پاسخگویی شهرداری نسبت به تعلل عقد قرارداد میدان آزادی 

کمال جوانمرد عضو شورای شهر کرمان در گفتگو با خبرنگار ” کرمان۱۴۰۰ ” در خصوص قرارداد پروژه آزادی گفت : پروژه میدان آزادی اساسا پیشرفت خوبی از نظر بودجه بندی زمانی داشته است و بر طبق آخرین گزارش ها دارای پیشرفت کاری ۶۳ درصدی می باشد.

وی افزود : اما از همان روزهای ابتدایی انجام پروژه دغدغه اکثریت اعضای شورای شهر تنظیم قرارداد این پروژه بوده است و سوالی که ما از مجموعه شهرداری داریم همین است که چرا این قرار داد تنظیم نشده است و ما اکنون بر روی جزئیات آن مشکل داشته باشیم و جلسه غیرعلنی برگزار کنیم  .

این عضو شورای شهر اظهار داشت : نبود قرارداد برای پروژه میدان آزادی برای ما هم جای سوال دارد که چرا این کار انجام نشده است و هنوز جواب قانع کننده ای به اعضای شورا داده نشده است ؛ چرا تا کنون تنظیم این قرارداد طول کشیده است اما این نکته قابل توجه است که همچنان قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران در حال کار بر روی پروژه است و از انجام کار عقب نمی باشد.

جوانمرد یاداور شد : تفاهم نامه ای برای این پروژه تنظیم شده است و بر اساس این تفاهم نامه می بایستی قراردادی برای تقاطع های غیر هم سطح و میدان آزادی تنظیم می شد که متاسفانه قرارداد میدان آزادی مانده است و اعضای شورای شهر هم از این موضوع گله مند هستند و باید شهرداری جوابگو این علت باشد .

وی بیان کرد : ما همانند اصحاب رسانه پیگیر این موضوع هستیم که چرا قرارداد پروژه میدان آزادی تنظیم نشده است ؟ حال با وجود قول هایی مبنی بر ارائه قرارداد در سال گذشته و امسال و اجرایی نشدن این قول ها باز ما پیگیر و مسّر هستیم که این قرارداد پروژه میدان آزادی تنظیم و ارائه شود .

لازم به یادآوریست  قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال اجرای پروژه های ۹ گانه در سطح شهر کرمان و ایجاد تحولی اساسی در کرمان می باشد و اکنون هم با وجود نبود قرارداد میدان پروژه آزادی باز به کار خود برای پیشرفت این پروژه ادامه می دهد .

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج