آخرین اخبار

تاریخ : 26. مرداد 1394 - 7:09   |   کد مطلب: 26587
دبير ستاد برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید کرمان:
جشنواره «زير سايه خورشيد» برگزار می‌شود/اهتراز پرچم سبز حرم رضوی
دبير ستاد برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید استان کرمان از برگزاری این جشنواره با حضور خادمان حرم رضوی در کرمان خبر داد.

به گزارش زنان کویر ، به نقل از مهر:حسن محمدی پور صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به دهه کرامت اظهار داشت: جشنواره «زیر سایه خورشید» با حضور خادمان حرم رضوی برای هفتمین سال متوالی در کرمان خبر داد.

وی با بیان اینکه کاروان خادمان حرم رضوی ۲۹ مرداد وارد استان کرمان می شود، افزود: مردم کرمان به مدت هفت روز میزبان این مهمانان گرانقدر خواهند بود.

دبير ستاد برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید استان کرمان از شرکت خادمان حرم رضوی در ۱۶۰ برنامه فرهنگی ویژه ولادت امام رضا (ع) خبر داد و گفت: کاروان خادمان حرم رضوی به ۳۰ شهرستان، بخش و روستای استان کرمان سفر می کنند.

وی از برگزاری جشن بزرگ «زیر سایه خورشید» در سالن ورزشی فجر شهر کرمان خبر داد و اظهار داشت: حجت الاسلام حیدری کاشانی سخنران این جشن خواهد بود.

دبیر ستاد برگزاری جشنواره زیر سایه خورشید استان کرمان یادآور شد: در این جشن که ساعت ۲۰ پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود پرچم گنبد منور حرم رضوی به اهتراز در خواهد آمد.

وی گفت: غبارروبی از مزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان و دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان از دیگر برنامه های کاروان خادمان حرم رضوی در سفر به استان کرمان است.

محمدی پور از دیدار خادمان حرم رضوی از بیماران، سالمندان و ایتام خبر داد و گفت: همچنین جشن «شکوفه های نور» ویژه دختران با حضور این مهمانان گرانقدر برگزار می شود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج