نمایش 1 - 10 از 878
نصیحت کردن فرزند یک سخنرانی بی فایده  برای نسل امروز /علاقه مندی  های نوجوانان کلید ارتباطی میان والدین و فرزند است
یک کارشناس مسائل خانواده وتربیت فرزند:
یک کارشناس مسائل خانواده وتربیت فرزند گفت:متاسفانه بخش عمده ای از گفت و گوهای والدین با فرزندان نوجوان در نصیحت کردن، اصلاح اشتباهات و آموزش به آن ها خلاصه می شود،از این رو آنان سخنان شما را بیشتر به عنوان یک سخنرانی تلقی می کنند تا یک ارتباط دوستانه برای بهبود این روابط باید مکالمات هود را بر دلبستگی های آنها از جمله موسیقی، ورزش، لباس و ... متمرکز کنیم. برای برقراری چنین ارتباطی با فرزندان خود، وقت آزاد و کافی به این امر اختصاص دهید.
افزایش ۳۰ درصدی حضور مسافران نوروزی در استان کرمان/باغ فتح آباد رتبه اول جاذبه گردشگری در استان
رئیس کمیته اسکان و راهنمایی گردشگران استان کرمان:
رئیس کمیته اسکان و راهنمایی گردشگران ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمان گفت: در نیمه اول سفرهای نوروزی به استان کرمان حضور مسافران نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش را نشان می دهد.
مشاغل خانگی در روستاهای رفسنجان ساماندهی می شوند
مدیر انجمن کشاورزی و گیاهان دارویی استان کرمان:
مدیر انجمن کشاورزی و گیاهان دارویی استان کرمان گفت: در این طرح برای هر روستا یک محصول کشاورزی در نظر گرفته شده و مشاغل خانگی ان روستا در این زمینه فعال خواهد شد.
گره زدن مسائل اقتصادی کشور به برجام یک اشتباه بزرگ بود/ استفاده از ظرفیت های زنان و اشتغال خانگی گامی موثر در اقتصاد مقاومتی است
رئیس بسیج جامعه ی زنان کشور بیان داشت:
رئیس بسیج جامعه ی زنان کشور گفت: متاسفانه نگاه مسئولین به بیرون بیش از نگاه به داخل کشور بوده است، این که تمام مسائل را گره به برجام بزنیم و منتظر باشیم تا پیامدهای برجام اقتصاد ما را نجات دهد یک اشتباه بزرگ بود که اتفاق افتاد.
ایجاد اشتغال در بازه زمانی کوتاه مدت تأثیری ندارد/ می توانیم با ایجاد اشتغال امنیت جامعه را افزایش دهیم
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
نماینده شهرستان های نیشابور و فیروزه گفت: اشتغالی که در بازه زمانی کوتاه صورت گیرد تأثیر زیادی ندارد و این اشتغال باید پایدار باشد.
شعار امسال نشان دهنده تحقق نیافتن مطالبات رهبری در سال قبل است/ارائه آمارهای روی کاغذ برای مردم قانع کننده نیست
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم تأکید کرد؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: نکات فراوانی پیرامون نامگذاری شعار سال مطرح شد که به چند مورد اشاره می کنم، تکرار شدن نام سال با عنوان اقتصاد مقاومتی بیانگر این بود که مطالبه مقام معظم رهبری از دولت تحقق نیافته است و امسال هم با دو محور تولید و اشتغال بر این مسئله تاکید کردند که برای تولید نیاز به حمایت جدی دولت است و باید از قاچاق کالا پیشگیری شود زیرا بیش از ۱۵ میلیارد دلار کالای قاچاق داریم که این به تولیدات داخلی لطمه میزند.
دنبال اقدام علیه ایران در منطقه بودیم/ از اول گفتم تمام مشکلات حل نمی‌شود
مصاحبه وندی شرمن با رادیو فردا؛
« من در زمان مذاکرات به همتایان ایرانی خودم گفته بودم که تحریم‌های هسته‌ای تنها تحریم هایی نیستند که تجارت با ایران را غیرممکن می کنند. من تاکید کرده بودم ...»
کرمان تنها استانی است که دارای ۲ مرکز کودکان خیابانی می باشد /مسئولین با سازمان بهزیستی برای ساماندهی کودکان خیابانی همکاری کنند
مدیرکل بهزیستی استان کرمان:
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت :استان کرمان تنها استانی است که دارای ۲ مرکز کودکان خیابانی دارد که یکی به صورت روزانه و دیگری شبانه روزی خدمات ارائه می دهد ؛ در مرکز شبانه روزی کودکانی که فاقد خانواده مشخصی هستند و محل مشخصی برای خواب ندارند می مانند تا زمانی که اقداماتی لازم انجام شود.
نوروز ۹۶ نوید بخش،بارش رحمت الهی برای کرمان / وضعیت مساعد هوا برای سفر به استان طی روزهای آتی
کارشناس ارشد هواشناسی تشریح کرد؛
کارشناس ارشد هواشناسی گفت: در روز یکم فروردین سال جدید طبق آخرین مدل های خروجی، بارندگی ها نسبتا قابل توجه خواهد بود یعنی در روزهای سال تحویل و روزهای بعد از آن ما در بسیاری از نقاط کشور بارندگی داریم اما یکی از هسته های بارندگی در استان کرمان واقع شده است.
مادری حضرت فاطمه(س) الگوی بشریت و نمونه ی عملی تربیت فرزند است
یک استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر این که حضرت فاطمه (س) در تمام ابعاد نه تنها برای زنان بلکه برای همه ی بشریت الگو و راهنمای انسان ها است، اظهار داشت: ایشان با آموزه های تربیتی خود فرزندانی را به جهان عرضه داشت که در تمام دوران بشریت چنین فرزندانی تربیت نخواهد شد.

صفحه‌ها