نمایش 1 - 10 از 1004
آمار جرایم اخلاقی در فضای مجازی نگران کننده است
یک جرم‌شناس:
یک جرم‌شناس با بیان اینکه جرایم اخلاقی ما در فضای مجازی آمار بسیار نگران کننده ای را نشان می دهد گفت:ضریب فعالیت «شبکه های اجتماعی» در آمریکا یک ششم فعالیت آنها در ایران است در حالی که آمریکا قربانی اول تجاوزات اینترنتی در دنیا است.
جابه جایی مولاوردی و ابتکار یعنی هیچ زن توانمند و فرهیخته ای در جمهوری اسلامی نیست
عضو شورای فرهنگی، اجتماعی زنان و خانواده:
عضو شورای فرهنگی، اجتماعی زنان و خانواده گفت: با توجه به عدم کارامدی خانم ابتکار در برنامه سازمان محیط زیست باید دید در حوزه زنان چه می کند؛ ضمن اینکه وی مسئول اجرایی کردن سند 2030 و 17 آرمان آن در آسیا اقیانوسیه است و این دو عنوان با هم جمع نمی شود.
فراکسیون زنان نیازهای بانوان را در صدر فعالیت ها ی خود قرار دهد/اولویت های اسناد غربی به دور از فرهنگ و اقتضای بومی ما است
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ابراز داشت:
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که فراکسیون زنان مجلس نیازها و اولویت های جامعه ی زنان را در صدر فعالیت ها ی خود قرار دهد گفت: پیروی از الگوهای غربی و نسخه هایی که سندهای غربی برای ما می پیچند دردی را از جامعه ی زنان دوا نمی کند.
شیر مادر بهترین پادتن مقابل عفونت هاست
نکاتی درباره شیر مادر در طب اسلامی؛
اولین شیر مادر پس از زایمان آغوز نامیده می شود و حاوی میزان بسیار زیادی پادتن است که برای سیستم ایمنی نوزاد بسیار مهم و حیاتی است.
زن و رسالتی به نام آرامش/موفقیت در خانه داری برگ حضور در جامعه
نگاه اسلام به اشتغال زنان؛
یک مشاور خانواده گفت: اگر زن در همسرداری، فرزند پروری و خانه داری موفق بود آنگاه می تواند در فعالیت های سیاسی و اقتصادی جامعه نیز مشارکت داشته باشد اما اگر این اشتغال و حضور در جامعه مانعی بر انجام رسالت های اصلی زنان بود اینجاست که زن باید تجدید نظر اساسی در خصوص حضورش در جامعه داشته باشد.
بانوی کارآفرین نمونه شهرستان رابر: برای انجام هر کاری اراده بیش از سرمایه ارزش دارد/یک بانوی کارآفرین کرمانی:در ابتدای راه،بیش از چهارده ساعت در کارگاه فعالیت داشتم
بمناسب روز حمایت از صنایع کوچک؛
در تقویم عمومی کشور، 21 مرداد به عنوان روز ” حمایت از صنایع کوچک” نامگذاری شده است، فعالیت های اقتصــادی و تولیدی کوچک و متوســط از اهمیت بالایی در اقتصاد کشورهای مختلف برخوردار اســت.گردش چرخ اقتصادی کشورها با همراهی همین صنایع کوچک میسر خواهد شد و البته زنان در سالهای اخیر توانسته اند گام های موثری در این زمینه بردارند.
ازدواج سفید(سیاه) که توسط شبکه‌های ماهواره‌ای ترویج می‌شود فقط اسم فریبند‌ه‌ای دارد. این امر خود باعث ایجاد آسیب های بسیار خطرناک و جبران ناپذیر در کشور می شود.
متناسب‌سازی مشاغل با وضعیت زنان مسلمان نیازمند برنامه‌ریزی است
ارزش، کرامت، جایگاه و لطافت یک زن باید در شغل او حفظ شود زیرا بعضی از شغل‌ها برای زنان در جامعه مناسب نیست و این مشاغل قطعاً زن را از جایگاه اصلی کنار می‌زند به‌طوری‌که دیگر نمی‌تواند نقش خود را در خانواده ایفا کند.
کم رنگ شدن خانه داری و فرزندپروری در سایه سیاست های ضعیف دولتمردان و مسئولین
یک کارشناس مسائل خانواده:
یک کارشناس مسائل خانواده با اشاره به سیاست های ضعیف دولتمردان و مسئولین اظهار داشت: از سویی دیگر ضعف سیاست هایی است که دولتمردان و مسئولین اتخاذ می کنند،چرا که تسهیلات و شرایط خاص برای بانوان قائل نمی شوند تا امر مقدس فرزند آوری، فرزند پروری، همسرداری و خانه داری را پر رنگ ، با ارزش و مقدس نشان دهند.
نداشتن بیمه و درآمد پایین، تراژدی ادامه دار خبرنگاران/ارتباط صمیمانه مسئولان با خبرنگاران بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد
گفتگوی با خبرنگار صدا و سیما؛
متاسفانه باید گفت گاهی اوقات برخورد مردم و مسئولین با خبرنگاران بسیار بد بوده که باعث تاسف است ، این سوالی که خبرنگار از یک مسئول می کند سوال خودش نیست بلکه او به نمایندگی از یک گروه یا اکثر مردم جامعه خواستار پاسخ این سوال است وهدف فقط اطلاع رسانی و روشنگری است.

صفحه‌ها