نمایش 1 - 10 از 929
لزوم مشاوره های تربیتی در پارک ها جهت استحکام نظام خانواده/استفاده از انجمن های سلامت در جهت بهبود جامعه/اتمام پروژه پل سیدی تا پایان دوره چهارم شورا
منتخب مردم کرمان در دوره پنجم شورای اسلامی:
منتخب مردم کرمان در دوره پنجم شورای اسلامی گفت :در دوره چهارم شورا یکسری کارها در پارک ها در جهت مشاوره های خانوادگی و تربیتی انجام شده است و مطمئنا امسال محکم تر در این زمینه فعالیت خواهیم کرد زیرا این مشاوره ها در تحکیم نظام خانواده بسیار موثر می باشند .
«میوه های آبدار و شربت خاکشیر» بهترین پیشنهاد برای رفع تشنگی/وعده سحری را هرگز حذف نکنید
مشاور طب سنتی در یزد مطرح کرد
مشاور طب سنتی در یزد گفت: با رعایت یک سری نکات می‌توان بر تشنگی ناشی از روزه‌داری غلبه کرد.
رمضان،وزش رایحه ی قرآن بر دل ها/ائمه معصومین در این ماه چهل بار قرآن را ختم می کردند
استاد علوم قرآنی:
استاد علوم قرآنی گفت: نزول قرآن در ماه مبارک رمضان نشان دهنده ی اهمیت و ارزش قرآن در این ماه است، اهل بیت علیهم صلوات الله ، هریک در روز یک و نیم ختم قرآن در ماه مبارک رمضان داشتند و در طول این ماه قرآن را چهل بار تلاوت می کردند.
نقش زنان خرمشهری در روزهای استقامت تا اسارت خونین شهر/ آزادسازی خرمشهر،دیوار کاهگلی غرور بعثیان را شکست
در گفت وگو با رضاخدری نویسنده کتاب از «خرمشهر از اسارت تا آزادی» مطرح شد:
زنان خرمشهری دوشادوش مردان در مقابل دشمن بعثی عراق ایستادگی نمودند و تا تیر به پبشانی نخورد از پای ننشستند.
نتیجه تحصیلات دانشگاهی افراد بایستی در خانواده و جامعه دیده شود/به تعویق انداختن ازدواج به بهانه تحصیل معضل امروز جامعه است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استان کرمان مطرح کرد؛
مدیرکل امور بانوان و خانواده استان کرمان مطرح کرد:برای داشتن جامعه ای موفق بایستی در کنار تشویق فرزندان به ادامه تحصیل، آداب زندگی و مسئولیت پذیری را نیز آموزش دهیم؛ یعنی فرد باید بیاموزد چگونه در جامعه و خانواده رفتار کند، اصالت و مسئولیت خود را بداند وگرنه چه فایده که دانشجویانی تک بعدی تربیت کنیم.
خانم بازیگر: نباید به زندگی مجردی عادت کرد
روشنک عجمیان بسیاری از مخاطبان تلویزیونی را به یاد سال 81 و سریال ماندگار کوچه اقاقیای رضا عطاران می‌اندازد، سریالی که با وجود گذشت 15 سال از پخش ابتدایی، هنوز هم بازپخش‌های پرمخاطبی را در شبکه‌های تلویزیونی پشت‌سر می‌گذارد.
تغییر جایگاه زن و مرد با تفکرات مدرنیته و فمنیستی/تلاطم در زندگی زناشویی ناشی از خشونت مرد و عدم تبعیت زن
مشاوره خانواده:
یک مشاوره خانواده گفت:افرادی سعی دارند تا درقالب مسائلی چون حقوق زنان، تساوی جنسیتی و یا سایر انواع عناوین ظاهر فریب، جایگاه زنان را به چالش بکشانند در حالی است که این گونه ادعاها و تفکرات منجر به پای کوب و لگد مال کردن این بوستان زیبا خواهد شد.
هوش از پدر به کودک ارث می‌رسد یا از مادر؟
کودکان هوش خود را از مادرشان به ارث می‌برند. به گفته این دانشمندان پدر در به ارث رسیدن میزان هوش و ذکاوت به کودکان هیچ دخالتی ندارد. زیرا زنان به خاطر داشتن دو کروموزوم X احتمال بیشتری برای انتقال ژن هوش به فرزندانشان دارند.
برقراری ارتباط صحیح موجب استحکام بقای خانواده/ صحبت نکردن زوجین با یکدیگر یکی از نشانه های مهم هشدار برای طلاق
اهمیت گفتگو در زندگی مشترک;
در صورت حل نشدن اختلافات کوچک بوسیله یک گفتگوی ساده و صمیمی میان زوجین، این موضوع تبدیل به کدورت های بزرگ تر می شود و در آن صورت خانواده های طرفین به زندگی زوجین ورود می کنند که این موضوع در برخی شرایط منجر به طلاق شده است.
حضور زنان در انتخابات حضور یک خانواده و عموم جامعه است
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت:
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: به طور یقین زنان با حضور پرشور و گسترده خودشان در دو انتخابات پیش رو، آینده‌ای روشن برای کشور رقم خواهند زد.

صفحه‌ها