نمایش 1 - 10 از 853
مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند/حل مشکلات معیشتی مردم به معنای رشد تولید ملی است
نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس:
نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر معیشت مردم در اقتصاد مقاومتی حل شود به معنای رشد تولیدی ملی است و مشارکت مردم در این جهت اساس کار است که امیدواریم در پایان سال پاسخ مثبتی برای مردم داشته باشیم.
تاثیرجادویی لالایی برکودک/ لالایی روشی برای آموزش زبان /لالایی ها طیف های رنگارنگی ازآرزوها
لالایی نخستین پیمان آهنگین میان مادروکودک است ؛رشته ای نامرئی است که ازلب های مادر به گوش کودک کشیده می شود وتاثیر جادویی آن خواب گرم ،ژرف وآرامی است که کودک را فرا می گیرد.
رفتارهای پرخطر فرزندان از دوران کودکی پیشگیری شود
یک متخصص روانشناسی هشدار داد: رفتارهای پر خطر فرزندان باید ازدوران کودکی پیشگیری شود در غیر این صورت می تواند عواقب بدی را برای فرد، خانواده و جامعه به همراه داشته باشد.
فرهمندپور: خلأهای جدی نسبت به حوزه زنان در کشور وجود دارد
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه در کشور خلاء‌های جدی نسبت به حوزه زنان وجود دارد، گفت: زنان برای جبران این خلاء‌ها باید نقش موثر خود را ایفا کنند و نسبت به حوزه‌های کاری خود حساس شوند.
ضرورت تغییرات اساسی در نظام استخدامی کشور برای ایجاد شرایط مناسب اشتغال بانوان/ حضور خانم ها در عرصه اشتغال باید همراه با حفظ کرامت و نقش مادری آنها باشد
رییس بسیج جامعه زنان کشور تاکید کرد؛
رییس بسیج جامعه زنان کشور گفت: در واقع در نظام جمهوری اسلامی باید زیرساخت های اساسی و بنیادی را به گونه ای رقم بزنیم که بانوان اطمینان داشته باشند اگر شغلی انتخاب کردند به این دو مسئله مهم یعنی حفظ کرامت و رسیدن به وظایف مادری خدشه وارد نمی شود.
رقم زدن فتنه ای جدید تحت لوای کمپین آشتی ملی/عذرخواهی از ملت و رهبری باید اولین گام سران فتنه باشد
رئیس بسیج جامعه ی زنان کشور:
رئیس بسیج جامعه ی زنان کشور گفت:کسانی که به دنبال آشتی ملی و احیای فتنه گران هستند قطعا به دنبال سازمان دهی و ایجاد ساختار جدید برای رقم زدن فتنه ی دیگری هستند.
دود اسپند آبی بر آتش جدال زن و شوهر/
مزاج شناس طب اسلامی ایرانی:
مزاج شناس طب اسلامی ایرانی گفت::دود کردن اسپند سبب گرم شدن مغز و آرامش خواهد شد بنابراین در مواقعی که جدال در خانه زیاد است با دودو کردن اسپند، آرامش را به خانه بیاورند.
مسئولیت کیفری شوهر در تنبیه بدنی همسر
شوهر حق دارد تا در مقابل بدرفتاری زن، ابتدا او را نصیحت کند و اگر نصیحت کارگر نشد، با زن قطع معاشرت کند یا محل خوابش را جدا کند؛ اما در اینکه شوهر، حق داشته باشد همسرش را تنبیه کند یا موجب صدمه جسمی به وی شود، چنین مجوزی در قانون به وی داده نشده است.
سند راهبردی 2030 به دلیل عدم توجه به تفاوت های جنسیتی دارای مشکل است/دین اسلام به تساوی عدم تشابه تاکید دارد
یک مبلغ دینی گفت: دین اسلام به تساوی عدم تشابه تاکید دارد یعنی به تساوی حقوق زن و مرد اشاره می کند اما شبیه به هم نیستند ، وقتی نام از جنسیت می آوریم یعنی جنس زن با مرد فرق می کند، وقتی جنس متفاوت باشد کارکرد ، توانایی و شئونات نیز متفاوت است اما برای هریک عدالت برقرار شده چون یک روح در دو بدن است.
بستن کمربند ایمنی برای کلیه سرنشینان ضروری است/کمربند ایمنی امنیت را به ارمغان می آورد
رئیس پلیس راهور استان کرمان:
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت : بستن کمربند ایمنی برای کلیه سرنشینان وسایل نقلیه در حال حرکت در بزرگراه های درون شهری ،‌ کمربندها و جاده های بین شهری الزامی است، همچنین کمربند ایمنی وسیله‌ای مفید، مناسب و ضروری جهت پیشگیری از حوادث رانندگی است و لازم است بستن آن در آغاز رانندگی به صورت یک عادت همیشگی درآید.

صفحه‌ها